GUSTO KARTA SA OPLATÍ

 • Šetrí čas
 • Šetrí peniaze
 • Prinesie nových zákazníkov
 • Platba je rýchla a jednoduchá

S Gusto Kartou si zachováte všetky výhody stravovacích a ďalších poukážok, len lacnejšie a jednoduchšie.

ČÍTAŤ ĎALEJ
MÁM ZÁUJEM
GUSTO KARTA: 4 VÝHODY PRE VAŠU FIRMU
Všetci poznáme platobné karty. Je čas vymeniť papierové poukážky za stravovaciu kartu - GUSTO KARTU.
 • Šetrí čas

  Elektronická a benefitová karta, Gusto Karta, šetrí čas. Zbavíte sa počítania poukážok, čakania v radoch na preplácanie i poplatkov za prepážkové operácie.

 • Šetrí peniaze

  Gusto Karta šetrí tiež peniaze. Neúčtujeme poplatky za transakcie, takže sa nemusíte báť využívať svoj terminál. Niky nezaplatíte viac, ako sa dohodneme, nie sú žiadne dodatočné poplatky. V tom je Gusto Karta iná a šetrí vám peniaze.

 • Prinesie nových zákazníkov

  Nových partnerov zazmluvňujeme tam, kde vieme, že máme aj karty. Vieme teda, že si vás zákazníci skutočne nájdu. Dohodnúť sa na spolupráci ale nepredstavuje žiadne náklady. Kým nikoho s kartou neprivedieme, nič nedostaneme. O to viac sa musíme snažiť.

 • Platba je rýchla a jednoduchá

  Čím ďalej, tým viac chcú ľudia platiť kartou.. Gusto Karta predstavuje spôsob, ako terminál lepšie využiť a získať vďaka nemu nové tržby. Spôsob, ako viac zarobiť. Platba prebehne rýchlo, bezkontaktná karta sa nezdržuje PINom. Namiesto terminálu môžete využiť Android telefón.

Chcem začať Gusto Kartu prijímať hneď
Platby s Gusto Kartou

Platobným terminálom

Využijete svoj existujúci bankový platobný terminál

Na aplikácii Switchio Mobile POS

Platby budete prijímať na Android mobile s čipom NFC. Viac tu

Platobnou bránou

Využijete platobné brány, ktoré umožňujú tiež platby vopred

MÁM ZÁUJEM
časté otázky, ktoré nám kladiete
Môžete nám zavolať, alebo napísať, radi zistíme, či sa v okolí rysuje nejaký klient. Ale platí, že dohodnúť sa na spolupráci vás nič nestojí. Nedostaneme ani cent, pokiaľ u vás nezačnú platiť hostia svojimi Gusto Kartami.
Môžete, radi vám terminál sprostredkujeme a môžete ho potom využívať nielen pre Gusto Kartu, ale aj pre iné bankové platby. Vezmeme si na vás kontakt a ozve sa kolega, ktorý má na starosti terminálovú sieť.