Gusto Karta: koniec trápenia s papierovými poukážkami

  • Stravovacia karta
  • Rekreačné poukazy
  • Všetko na jednej karte

S Gusto Kartou vám zostanú všetky výhody stravovacích a iných poukážok, len je to všetko jednoduchšie a pohodlnejšie.

ČÍTAŤ ĎALEJ
KEĎ SA POVIE GUSTO KARTA, ZNAMENÁ TO JEDLO ALEBO CESTOVANIE. VŽDY ALE NIEČO DOBRÉ.
Všetci poznáme platobné karty. Je čas vymeniť poukážky za kartu.
  • Stravovacia Gusto Karta

    Zamestnanecké stravovanie s daňovým zvýhodnením a minimom administratívy. Denný príspevok zamestnávateľa až vo výške až 5,10 EUR.

  • Rekreačné poukazy Gusto Karta

    Cestujete po Slovensku? Zamestnávateľ vám pomôže. S daňovým zvýhodnením a bez zložité administratívy to je ešte lepšie. Požiadajte svojho zamestnávateľa o príspevok až 275 EUR ročne.

Koľko získate s Gusto Kartou ročne naviac
Hodnota denného príspevku
Naviac získam

Počíta sa štandardným príspevkom zamestnávateľa vo výške 55% celkovej hodnoty denného stravného a s 21 odpracovanými dňami v mesiaci.

3 časté otázky, na ktoré se pýtate
Sú vlastne 2 možnosti. Buď nám dáte tip na svojho zamestnávateľa a my sa s ním pokúsime dohodnúť, alebo nám pomôžete a pohovoríme si s ním tiež. Najlepšie to funguje, keď na tom budeme pracovať spoločne. Dajte nám vedieť formulárom a spomeňte nás u zamestnávateľa. Spoločne to zvládneme.
Áno. Pre elektronickú Gusto Kartu platia všetky výhody papierových stravovacích poukážok, ušetríte si ale miesto v peňaženke a nechcené nákupy žuvačiek, keď je hodnota papiera vyššia ako cena jedla.
Toto je najväčšia prednosť Gusto Karty. Pre každého klienta staviame sieť partnerských reštaurácií a obchodov na mieru. Nechceme, aby ste boli sklamaní a záleží nám tiež na našich partneroch. Chceme, aby im Gusto Karta privádzala hostí. Pokiaľ vám nejaká reštaurácia alebo obchod chýba, dajte nám vedieť, my sa vynasnažíme, aby sme to napravili.